Hayat.. Sen Benimsin Nilgün Belgün/Gülenay Börekçi

ISBN:

Published: November 2012

276 pages


Description

Hayat.. Sen Benimsin  by  Nilgün Belgün/Gülenay Börekçi

Hayat.. Sen Benimsin by Nilgün Belgün/Gülenay Börekçi
November 2012 | | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 276 pages | ISBN: | 10.64 Mb

Nilgün Belgün kimi zaman neşeli kimi zaman hüzünlü yaşam öyküsünü anlatıyor...Delidolu, pozitif enerjisiyle dünyaya meydan okuyan, özgür, güçlü, cesur ve duyarlı bir kadın Nilgün Belgün.TarkanÖğrendiğime göre bu kitapta, Ali yeryüzüne şeytan olarakMoreNilgün Belgün kimi zaman neşeli kimi zaman hüzünlü yaşam öyküsünü anlatıyor...Delidolu, pozitif enerjisiyle dünyaya meydan okuyan, özgür, güçlü, cesur ve duyarlı bir kadın Nilgün Belgün.TarkanÖğrendiğime göre bu kitapta, Ali yeryüzüne şeytan olarak gönderilmiştir demiş.

Ben şeytansam eğer, hiç şüpheniz olmasın, Nilgünün içinde de şeytana pabucunu ters giydirecek bir kadın gizlidir.Ali PoyrazoğluSenin gibi çalışkan, cesur yürekli, kendini de, hayatı da seven kadınlara hayranım. Ne tatlı, ne güzel bir kadınsın sen!Ajda PekkanBu kitap, sizi ağlatırken gülümsetecek, gülümsetirken ağlatacak ve eminim sizin de, benim de başucumda duracak.Emel SayınNilgün Belgün tam bir Akdeniz kadınıdır.

Onunla konuşurken Selanikten, Barselonadan, Kartacadan esintiler duyarsınız.Tuna KiremitçiNilgün Belgün candır…Ahmet HakanHayatını tek kişilik müzikli, danslı bir tiyatro gösterisi gibi yaşayan bir kadın o. Oyunculuk aşkı aşka olan tutkusuyla başa baş giden bir kadın. Bir erkeğin zekâsına, bir kadının kalbine sahip bir oyuncu... Nilgün Belgün kimi zaman neşeli kimi zaman hüzünlü yaşam öyküsünü Hayat...

Sen Benimsinde anlatıyor... Tüm sahiciliğiyle, sözünü sakınmadan ve hiçbir şey gizlemeden...Enter the sum

Related Archive Books

  1. 13.01.2012Ms. Ruths Bible Games
  2. 23.11.2013JADZAB
  3. 21.12.2013Hayat.. Sen Benimsin


Related Books


Comments

Comments for "Hayat.. Sen Benimsin":


lailyqaisyirah.com

©2009-2015 | DMCA | Contact us